Μια Καθοδηγησει

Προβλήματα, απορίες, παρατηρήσεις που αφορούν ΜΟΝΟ θέματα λειτουργίας του PORTAL και του Forum.

Topic author
aggelos123
Newbie
Newbie
Όνομα / Name: Άγγελος
Τοποθεσία (Location): Περιστερι, αττικης
Επάγγελμα / Occupation: Disc jokey
Μουσικό όργανο / Music Instrument: Αρμονιο-οργανο
Μοντέλο οργάνου / Music Instrument Model: Korg triton & pa80
Πώς μάθατε για το midipart / How did you find midipart site: Τυχαια στο ιντερνετ
Τι ψάχνετε στο midipart / What are you looking for in midipart site: Καποιες πληροφοριες θα ηθελα να μαθω σχετικα με το αρμονιο
Group: Registered users
Flag: Greece
Zodiac: Gemini
Status: Offline

Μια Καθοδηγησει

Post #1 by aggelos123 » Thu Apr 23, 2020 3:37 am

Γεια σας και καλως σας βρηκα επιτελους! εχω καποιες αποριες, ψαχνωντας στο ιντερνετ δεν μου λυθηκαν ακρετες αποριες και ελπιζω εδω μεσα να μου λυθουν. Να σημειωσω ειμαι εντελως ασχετος και ερασιτεχνικα ασχολουμαι μια φορα στο τοσο με το αρμονιο που εχω χρονια.. Εχω ενα Korg Triton! και θα ηθελα να του φορτωσω καποιους ηχους εξτρα μεσω δισκετας αν γινεται..(floppy disc) που λεμε.. Το προβλημα ειναι πως δεν εχω ασχοληθει με αυτη τη πατεντα και θα ηθελα μια καθοδηγηση τι και πως το κανω.. Εχω διαβασει μεχρι στιγμης για καποια αρχεια cpg .. αυτα τα cpg τα περναω σε δισκετα αν εχω καταλαβει σωστα?? κι αν ναι πως θα τα περασω στην δισκετα μεσω υπολογιστη κλπ..? κι αν τα περασω θα ειναι ετοιμη η δισκετα να δουλεψει στο korg ? η θα χρειαστει κι εκει καποιες εξτρα ρυθμισης? Συγνωμη που τα ρωταω ολα αυτα απλα προσπαθω κι εγω να τα μαθω αυτα και δε βγαζω ακρη μονος μου.. αρχιζω απο το μηδεν και ειμαι εντελως αρχαριος.
Σας ευχαριστω πολυ εκ των προτερων!!
0 x

Disable adblock

This site is supported by ads and donations.
If you see this text you are blocking our ads.
Please consider a Donation to support the site.

Was This Topic Useful?

Return to “Απορίες - Προβλήματα - Παράπονα”